2009 május 20. | Szerző: prücsök23 |
Igazi nyári este van. Kedvem lenne kiülni apával a kertbe és átbeszélni a mai napot, csak sajnos dolgozik. Ma is rettenetesen meleg volt, a tegnapi vihar sem hozott hűvösebb időt. Csavarni lehetett a ruhámból a vizet, olyan meleg volt az autóban míg jöttünk hazafelé a gyerekklinikáról. Téged nem zavart a hőség, szundiztál angyalian, aztán meg fél órán át tanulmányoztad, minden lehetséges szögből a kezeid, babanyelven beszéltél hozzájuk, gyorsan fogytak a kilóméterek. Végre a mi dokinknál voltunk és ő teljesen meg van elégedve veled, szerinte van még bőven időd, hogy behozd a lemaradásod, nem kell aggódnunk! Csak két hónap múlva megyünk hozzá. Ennek igazán örülök,nagyon megnyugtatott! Még a következő hetet kell túlélnünk és akkor kicsit talán fellélegezhetünk a fehér köpenyektől! Holnap azonban megyünk szurira reggel. Ha olyan jó kislány leszel, mint ma, akkor igazán nem lesz nagy kihívás, ha meg rossz kedved lesz, azt is kibírjuk valahogy! Remélem a hétvégére nem kap el nagyon az ideg és nem parázok túlságosan a hétfői felvétel miatt, mert az neked sem jó. Megérzed a hangulatom, tudományosan bebizonyított tény!Ma este olyan szépen aludtál el a kiságyadban, hogy magamnak is be kell ismernem, hogy átragad rád a nyugalmam vagy éppen nyugtalanságom. Ez utóbbi sűrűbben előfordul!De azt hiszem, már javulok és nem aggódom eszelősen.
Jó nézni, ahogy alszol, szívesen eltenném ezt az érzést egy dobozba, hogy majd húsz év múlva is elővehessem és feltöltsem az érzelmi tankjaim!:-)

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: