Megeredt a nyelved
2009 szeptember 1. | Szerző: prücsök23 |
Nem mondhatnám, hogy egy sokat gőgicsélő baba lennnél. Általában, csak akkor adtál hagot érzelmeidnek, ha valami nagyon tetszett, de akkor is inkább csendesen. Tegnapelőttig. Mi történt azon az éjszakán, nem tudom, de azóta be nem áll a szád! Már kitörölted a ,,gőőő,ögőőő” szavakat a szótáradból és hosszasan ejejejejjejezel. Meg egész monológokat folytatsz, hol kiabálva, hol szelídebben, hol kacarászva. Apával a hasunkat fogjuk, mikor így kitör belőled a beszéd. Nagyon cuki vagy! Érdekes, milyen hirtelen indult be ez a folyamat! Most mindig kiabálsz, ha valamit szeretnél, szabályosan hívsz bennünket.
Kicsit magamról. Tegnap este elkezdtem tornázni-végre. Én nem a terhesség alatt híztam meg, mint a normális emberek, hanem most, mióta kevesebbet szopizol. Kajamennyiség meg ugye maradt, eredmény meg egy kis pocak és jó nagy combok. Kicsit tartottam tőle, hogy izomlázam lesz, de ez a dvd kifejeztten szülés utánra javasolt. Igaz, hogy már ennek 9 hónapja, de jobb későn, mint soha! Már alig várom az estét, hogy mindenki elvonuljon és megint szánhassak magamra pár percet. Ez lelkileg is jó dolog, nem csak a testet hozza kondiba.Éreztem, ahogy az oxigén átjárja minden sejtem, szuper volt. Már annyira ellustultak az izmaim!.Remélem, sikerül kitartanom. Annyit kell fogynom, hogy beleférjek a kitűzött nadrágba!

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: