Nagyon bánt
2009 szeptember 17. | Szerző: prücsök23 |
Ma szinte semmi sem jött össze. Nagyon rosszul érzem magam és kimondhatatlan lelkiismeretfurdalásom van. Elmentünk védőoltásra és inhaláción kötöttünk ki Veled! A doktornő már megnézegetett meg mindent beirkált, hogy OK, amikor megkértem, hallgasson meg, mert reggelente köhögsz kicsit-mint Apa és én is. Aztán még a hallgatóval a fülében megjegyezte, hogy ,, Ma minden elkomplikákódik nekem”. Már láttam a lelki szemeim előtt, ahogy csomagolok a kórházba, mert tüdőgyulladást kaptál.Éreztem, ahogy elönt a pánik! Szerencsére erről nincs szó, de nem tiszta a tüdőd, ezért most pár napig terápiára kell járnunk. Kedvem lett volna sírva fakadni,meg magamat jól felpofozni, amiért nem hoztalak el előbb. Magyarázhatom magamnak, ahogy akarom, ez anyaságom kudarca és nagyon rosszul érzem magam miatta. Sajnálom, kicsim, igazán! Már nem csinálhatom vissza, de legközelebb, azonnal viszlek az orvoshoz, még ha nincs lázad és jó a közérzeted is. Felelőtlennek érzem magam, pedig eddig azt hittem, nem vagyok az!
A doki után még elmentünk vérvételre-szerencsére jók az eredményeid! Meg a beutalókat intézni jövő hétre, de itt nem jártunk sikerrel, holnap reggel újra kell mennünk!
Délután még temetésre mentünk Apával. Pocsék volt ez a mai nap.:-(
Annyi mindenről írhatnék, sokkal vidámabb témákról, de most csak ez forog a fejemben. Hétfőn voltunk állatkertben, ez volt az első alkalom, hogy a kisbabánkkal mentünk. Nagyon jól éreztük magunk, a mi kis családunk! A hétvégét pedig a nagyiéknál töltöttük, ott is aludtunk, és jó is volt, nem viselt meg nagyon a környezetváltozás. Csak néztelek, ahogy Ágival szeretgetitek egymást és annyira szép volt. Persze voltak kevésbé felemelő pillanatok is. Játékok körüli civakodások, esések miatti ordítás, de ez ugye mind benne van a pakliban, ha az embernek kisgyereke van. Horgászni is eljutottunk. Tetszett Neked a nád susogása, a szúnyogok kevésbé! Zajlik az élet ezerrel, most, hogy Apa itthon van szabin, egy pillanatot sem unatkozunk. Nem is tudom, lehetne talán egy kicsit lassítani…
Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

Ne érezd Magad rosszul, hogy nem léptél előbb, ettől nem vagy rossz anya!!!!! Lesznek még ilyen szituációk sajnos, de ezzel is edződünk. Olyan szeretettel írsz a kicsi lányodról, hogy ebben benne van minden, milyen anya vagy… :))) remélem, a holnapi napotok már sokkal jobb lesz, ölelés! 🙂