Lemaradt kép
2010 január 15. | Szerző: prücsök23 |
Kicsit már bánom, hogy kritizáltam a kis töpörtyűt. Talán kinövi a hisztiket! Tegnap hallottuk a jó hírt, hogy útban a kistesó! Nem soká három lurkó szaladgál körülöttünk 😀
Csajok:
2010 január 15. | Szerző: prücsök23 |
Kicsit már bánom, hogy kritizáltam a kis töpörtyűt. Talán kinövi a hisztiket! Tegnap hallottuk a jó hírt, hogy útban a kistesó! Nem soká három lurkó szaladgál körülöttünk 😀
Csajok:
Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: